SUTW online

W związku z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 24 kwietnia 2020 roku w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek oświatowych, od 12 marca nasze stowarzyszenie zawiesiło swoją stacjonarną działalność.

Koronawirus SARS-CoV-2 i wprowadzone w związku z nim ograniczenia przewróciły dotychczasowe życie do góry nogami. Stan epidemii zmienił codzienne przyzwyczajenia i obowiązki każdego z nas. Mimo złagodzenia kolejnych obostrzeń należy pamiętać, że kwarantanna trwa nadal, a hasło #zostańwdomu w dalszym ciągu jest ogromnie ważne i aktualne.

Dlatego wychodząc naprzeciw obecnej sytuacji i potrzebom naszych słuchaczy, wpadliśmy na pomysł przeniesienia wykładów i spotkań do Internetu. Jak wiadomo – początki bywają trudne. Nie obyło się bez początkowych komplikacji, ale w końcu ruszyliśmy! I tak od 27 kwietnia spotykamy się online. Ku naszej uciesze pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Zajęcia odbywają się 3 razy w tygodniu
(co ważne – regularnie!) o stałej porze. Poniedziałek – język angielski, środa – trening pamięci i czwartek – gimnastyka.

Możliwość uczestniczenia w zajęciach, choć wirtualnych, daje namiastkę normalności, co jest
w obecnych czasach bezcenne.

Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszych słuchaczy – napisz. Kontakt pod adresem mailowym: sutw.gmina.swieszyno@gmail.com