Rozkład jazdy na wycieczkę…

Przypominamy wyjazd na wycieczkę następuje 21.09.2019 roku według następującego rozkładu:
– Niekłonice- 6:00- przystanek MZK koło krzyża;
– Giezkowo- 6:10- przystanek autobusowy;
– Dunowo- 6:20- koło świetlicy;
– Zegrze Pomorskie- 6:35- koło kościoła;
– Niedalino- 6:45- koło krzyża;
– Strzekęcino- 6:50- przystanek autobusowy na dole;
– Świeszyno- 7:00- koło szkoły;
– Konikowo- 7:10- 2 przystanki: koło stacji paliw i koło krzyża;
– Koszalin- 7:25- koło Hasiora.

W związku z panującą aurą sugerujemy zabranie wygodnych butów i czegoś przeciwdeszczowego 🙂 Przypominamy również, że obiadokolacja będzie dopiero w miejscu zakwaterowania około godziny 18:00.